!!!! ЗАМОВЛЕННЯ НА ПОЇЗДКИ ЗА АВТО ДО НІМЕЧЧИНИ ТИМЧАСОВО ЗАКРИТО.
ДАТА ВІДНОВЛЕННЯ – НЕ ВІДОМА (ЗАКРИТІ КОРДОНИ) !!!!

Вартість послуги з організації вашої поїздки в Німеччину за авто, підготовки всіх документів, підбору, пошуку і перевірки стану автомобіля, оформленням всіх документів в Європі, допомоги із документообігом та розмитненням в Україні –  700€ за 1 машину (бувають сезонні знижки).

Як виглядає весь процес: за декілька днів перед виїздом, ми разом із вами, в Україні шукаємо варіанти, що вам підходять по бюджету. Дзвонимо, перевіряємо інформацію, плануємо маршрут поїздки, організовуємо наш спільний трансфер (переліт), ночівлю і харчування в Німеччині. Проводимо огляд авто, документів. Оформляємо купівлю і всі потрібні супровідні документи. Зв’язуємось з брокером в Україні і оплачуємо приблизну вартість розмитнення. Існує 2 способи оплати розмитнення: віддалено через інтернет-банкінг (ПРИВАТ24) або доручити оплату близькій людині в Україні. Клієнт їде з повним пакетом документів в Україну самостійно. По приїзду додому, необхідно пред’явити автомобіль брокеру на митницю для встановлення остаточної вартості розмитнення, пройти сертифікацію та зареєструвати авто в сервісному центрі (МРЕО). Ми можемо розмитнити Ваше авто в Тернополі. Наші брокери допоможуть вам комфортно і дешево пройти весь процес розмитнення. Брокерські послуги оплачуються брокеру після розмитнення вашого автомобіля.

!!!!!!!! Приблизний перелік витрат на купівлю і розмитнення автомобіля з Німеччини – вартість авто ?Є, оформлення реєстраційних документів в Німеччині 250Є, заправка авто 50Є, послуга “Авто з Німеччини”, переліт-проживання-проїзди по Німеччині 300Є, сертифікат відповідності 100Є, послуги брокера 200Є,  розмитнення ?Є (пдв, мито, акциз) + реєстрація в МВС ?Є (3-5% від вартості). !!!!!!!

Ми допомагаємо (консультуємо) з документами, брокерами, платежами, сертифікацією, обліком  і т.д. Допомога включена в ціну послуги.

Платежі за розмитнення (акциз, мито, ПДВ), послуги брокера, оцінку вартості, сертифікацію, облік – оплачує клієнт в національній валюті (гривня).

Для поїздки в Європу потрібен закордонний паспорт з візою, або біометричний закордонний паспорт. Обов’язково потрібно придбати медичну страховку на термін поїздки.

Для запису на поїздку потрібно оплатити завдаток 200€ (в грн. по курсу на карту або особисто. ЗАВДАТОК не повертається у випадку Вашої відмови  від поїздки).

Дати поїздок за авто обговорюються індивідуально.

Ми не беремо комісійних за торг, як всі інші.