Ми можемо вибрати вам авто в НІМЕЧЧИНІ на АУКЦІОНІ АБО ВИКУПИТИ В БУДЬ-ЯКОГО ДИЛЕРА і доставити його в Україну, оформити всі документи та розмитнити його без Вашої присутності.

Як виглядає весь процес: Ви подаєте заявку на пошук авто. Вказуєте всі критерії пошуку, пробіги, комплектації та фінальний бюджет. Ми шукаємо варіанти, що вам підходять по бюджету. Дзвонимо, перевіряємо інформацію по автомобілю по закритих базах, перевіяємо історію сервісного обслуговування, документи, (за додаткову плату організовуємо огляд авто спеціалістом). Бронюємо авто, або ставимо ставку, яку попередньо з Вами узгодили.

Клієнт оплачує вартість автомобіля на рахунок автосалону (аукціону) в Євро.

Оформляємо купівлю і всі потрібні супровідні документи. Зв’язуємось з брокером в Україні. Доставляємо Ваше авто автовозом та розмитнюємо його. Проводимо сертифікацію та реєстрацію автомобіля в адміністративних центрах від Вашого імені.

Платежі за доставку, розмитнення (акциз, мито, ПДВ), послуги брокера, сертифікацію, облік – оплачує клієнт в національній валюті (гривня) або валютою по курсу НБУ. Дані платежі оплачуються окремо і не входять в вартість послуги.

!!!!!!!! Приблизний перелік витрат на купівлю і розмитнення автомобіля з Німеччини купленого в диллера (або аукціоні) – вартість авто ? Є + комісія банку , сплата аукціонних зборів в Німеччині (від 3%) , послуга “Купівля авто з АУКЦІОНІВ” , доставка автомобіля з документами – від ——,  сертифікат відповідності до 80Є, послуги брокера до 100Є,  розмитнення (пдв, мито, акциз (розраховується індивідуально)) + реєстрація в МВС ( 3-5% від вартості авто в Німеччині) !!!!!!!

Ми працюємо тільки за умови ПОВНОЇ передоплати вартості послуги. *Платіж не повертається у випадку Вашої відмови  від послуги.

Фінальний розрахунок при отриманні вже авто в Україні.

Ми не беремо комісійних за торг, як всі інші.

*авто купується на аукціонах в форматі “так як є” – тобто гарантувати, що авто не матиме скритих дефектів ми не можемо.

Ви шукаєте автомобіль з ЄВРОПИ? Прошу Вас заповнити дану форму.
➡️➡️ https://forms.gle/Qn8eykCMwGBRNFRk6 ⬅️⬅️
Нам необхідно дізнатись більше інформації про авто, яке Вам потрібно. Ми все проаналізуємо і ви отримаєте відповідь щодо можливості виконання Вашого замовлення.