Ми можемо вибрати вам авто в НІМЕЧЧИНІ і доставити його в Україну, оформити всі документи та розмитнити його без Вашої присутності.

Як виглядає весь процес: за декілька днів перед виїздом, спеціалісти разом із вами, в Україні шукають варіанти, що вам підходять по бюджету. Дзвонимо, перевіряємо інформацію. Бронюємо авто. Проводимо огляд авто, документів. Клієнт оплачує вартість автомобіля на рахунок автосалону в Євро. (В період ВОЄННОГО СТАНУ фізичній особі це не можливо, тому викупом займаємось ми). Оформляємо купівлю і всі потрібні супровідні документи. Зв’язуємось з брокером в Україні. Клієнт оплачує  вартість розмитнення. (В період воєнного стану не сплачується вартість розмитнення). Доставляємо авто в Україну та розмитнюємо його. Реєстрацію автомобіля в адміністративних центрах клієн проводить самостійно.

Платежі за розмитнення (акциз, мито, ПДВ), послуги брокера, оцінку вартості, сертифікацію, облік – оплачує клієнт в національній валюті (гривня). Дані платежі оплачуються окремо і не входять в вартість послуги.

Ми працюємо тільки за умови ПОВНОЇ передоплати вартості послуги – ——.
Платіж не повертається у випадку Вашої відмови  від послуги.

Ми не беремо предоплат (завдатків) за авто. Повну вартість згідно рахунку оформленого в німецькому автосалоні, ви оплачуєте напряму автосалону в Німеччині через банківський переказ (комісія 0,5%) На період воєнного стану комісії ІНШІ. Це максимально прозоро і без ризиків.

Ми не беремо комісійних за торг, як всі інші.

Ви шукаєте автомобіль з ЄВРОПИ? Прошу Вас заповнити дану форму.
➡️➡️ https://forms.gle/Qn8eykCMwGBRNFRk6 ⬅️⬅️
Нам необхідно дізнатись більше інформації про авто, яке Вам потрібно. Ми все проаналізуємо і ви отримаєте відповідь щодо можливості виконання Вашого замовлення.