Огляд авто в м.Тернопіль, Хмельницький, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк та областях.

кожен підібраний автомобіль може бути викуплений вашими коштами та доставлений в вказане Вами місце (за додаткову оплату)

послуга “РАЗОВИЙ ОГЛЯД АВТОМОБІЛЯ”

Проводимо телефонні перемовини із продавцем перед виїздом на огляд певного автомобіля, взнаємо всю основну інформацію про стан авто, узгоджуємо дату і місце огляду. Відсікаємо не добросовісних продавців. Передаємо Вам інформацію. Ви приймаєте рішення та оплачуєте вартість огляду автомобіля. Проводиться огляд документів, кузова на пошкодження та ремонт, салону, двигуна та кпп, ходової частини, тест-драйв. Проводимо фото та відео фіксацію стану авто, пошкоджень та висновків діагностики всіх блоків авто. Всю інформацію Ви отримаєте у спеціальній закритій групі в телеграм. Перевірка на підйомнику, розвал-сходження і тд проводиться за домовленістю. Додатково платно перевіряємо сервісну історію через офіційного дилера та платні сервіси.

Вартість авто до 20000 $ – ціна огляду 1700грн

Від 20000 $ до 30000$ – 2000 грн

Від 30000 $ до 40000$ – 2500 грн

Від 40000 $ і дальше – 3000 грн

Доїзд з Тернополя до автомобіля оплачується окремо + 6 грн за 1км з Тернополя до автомобіля і назад.

Тобто огляд автомобіля ціною 10000 $ у Луцьку вартуватиме 1700грн + 2100 грн (350км*6 грн).  Огляд автомобіля ціною 27000 $ у Львові вартуватиме 2000грн + 1560грн (260км*6 грн) .

Оплата за послугу – попередня. Для точних розрахунків просимо надсилати приклади оголошення про продаж авто, які Вас цікавлять на 068 20 90 515 TELEGRAM.

*Якщо нам завадив провести огляд продавець або покупець (ми домовились про огляд, приїхали, але продавець передумав, забув, не відповідає) ми повернтаємо 1000грн.

*Огляд авто в Закарпатській, Вінницькій областях рахується, як послуга “Спеціаліст на день” (див. нище)

Послуга “ВДАЛИЙ ПРОДАЖ

Дана послуга допоможе Вам :

  • швидко продати автомобіль ;
  • впевнитись у стані свого автомобіля та його реальній ринковій вартості;
  • захистити себе від недобросовісних покупців, які вказують на неіснуючі проблеми Вашого авто та пробують обдурити Вас та “збити” ціну;

В комплексну перевірку входить:

  1. Перевірка стану кузова (оригінальність лако-фарбового покриття, наявність чи відсутність ДТП та інших пошкоджень).
  2. Огляд документів, салону, двигуна, КПП, ходової частини та тест-драйв.
  3. Комп’ютерна діагностика автомобіля сучасними діагностичними приладами.
  4. У результаті Ви отримаєте повноцінний звіт про стан автомобіля у вигляді фото та відео матеріалу. Даною інформацією будете володіти лише Ви та зможете ділитися нею із потенційними покупцями.
  5. За бажанням клієнт отримає безкоштовне просування в наших соц. мережах.
  6. Оплата за послугу – попередня. Для точних розрахунків просимо надсилати приклади оголошення про продаж авто на 068 20 90 515 TELEGRAM.

Вартість послуги “Звіт для продавця” прирівнюєть до вартості послуги “Разовий огляд автомобіля” (див. вище).

ПІДБІР ПІД КЛЮЧ

Включає в себе огляди 5 автомобілів ОДНІЄЇ МОДЕЛІ ТА МАРКИ спеціалістами в суміжних до тернопільської області областях та м. Тернопіль включаючи витрати на всі транспортні витрати. В порівнянні із разовими оглядами ви ЕКОНОМИТЕ до 30%.

Вартість підбору автомобіля ціною до 20000$ під ключ становить 14000 грн.

Ціною від 20000$ до 30000 $ – 16000 грн.

Ціною від 30000$ до 40000 $ – 18000 грн.

Ціною понад 40000 $ – 20000 грн.

Ми разом із вами формуємо технічне завдання із Вашими вподобаннями, щодо потрібного автомобіля. Формуємо перелік авто для оглядів. Після узгодження переліку машин ви проводите оплату за послугу у повному обсязі. Проводимо телефонні перемовини перед виїздом на огляд із продавцями, узгоджуємо дату і місце огляду. Відсікаємо не добросовісних продавців. Проводиться огляд документів, кузова на пошкодження та ремонт, салону, двигуна та кпп, ходової частини, тест-драйв, фото та відео фіксацію стану авто, пошкоджень та висновків діагностики всіх блоків авто. Перевірка на підйомнику, розвал-сходження і тд за домовленістю. Перевіряємо сервісну історію через офіційного дилера (відкриті бази, сервіси і тд). Протягом всього процесу підбору Ви будете отримувати свіжу інформацію по кожному оглянутому автомобілю. Після закінчення процесу підбору, клієнт отримує рекомендаційний висновок про найкраще авто із всіх оглянутих у формі звіту і акту огляду. Замовник завжди може призупинити підбір і обрати варіант із вже оглянутих. Ми не приймаємо участі у торгах за авто, щоб виключити корупційну складову процесу. Оплачуємо завдаток за авто, за згодою замовника. Консультуємо із процедурами купівлі та переоформленням ІДЕАЛЬНОГО автомобіля. Для точних розрахунків просимо надсилати приклади оголошення про продаж авто, які Вас цікавлять на 068 20 90 515 TELEGRAM.

СПЕЦІАЛІСТ НА ДЕНЬ

Включає в себе огляди автомобілів НА АВТОРИНКАХ спеціалістами в м.Тернопіль, м.Хмельницький, м.Львів, м.Рівне, м.Івано-Франківськ, м.Чернівці, м.Луцьк. Проводиться огляд документів, кузова на пошкодження та ремонт, салону, двигуна на кпп, ходової частини, компютерна діагностика всіх блоків авто, ПЕРЕВІРКА ОРИГІНАЛЬНОСТІ ПРОБІГУ, тест-драйв. Оплата за послугу проводиться в повному обсязі наперед (передоплата). Замовник оплачує вартість послуги 6000грн (за 1 день на 1 авторинку) + 6 грн за 1км з Тернополя до авторинку і назад.

Тобто огляд на авторинку м. Луцьк буде коштувати 6000 грн + 2100 грн (350км*6грн).  Огляди на авторинку в Тернополі 6000 грн. Для точних розрахунків просимо надсилати дати і місто знаходження АВТОРИНКУ на 068 20 90 515 TELEGRAM.