Ми можемо вибрати Вам авто в ЄВРОПІ на АУКЦІОНІ АБО ВИКУПИТИ В БУДЬ-ЯКОГО ДИЛЕРА і доставити його в Україну, оформити всі документи та розмитнити його без Вашої присутності.

На період війни спільний виїзд в Європу з клієнтами тимчасово не проводиться.

🗣 Що потрібно для старту? Обговорюємо умови співпраці і вибір авто, комплектацію, рік випуску і пробіг. Радимо скористатися даним посиланням !!! https://bit.ly/3kbs5Uz !!! та вибрати варіант, який Вам підходить та надсилайте оголошення нам для точного прорахунку. t.me/bestexpert_com_ua telegram +38 068 20 90 515

❗️❗️Ми НЕ імпортуємо авто СТАРІШІ 2015 року випуску❗️❗️

👍 Після позитивного результату Ви оплачуєте ❗️100Є передплати (гривнею), як гарантію вашого бажання співпраці. *Платіж не повертається у випадку Вашої відмови  від послуги.

🔎 Ми шукаємо і пропонуємо Вам авто, обдзвонюємо продавців, отримуємо документи та VIN коди, взнаємо умови купівлі і стан авто. Перевіряємо по закритих платних базах , щодо ДТП, ремонтів, стану і к-ті власників, (за додаткову плату організовуємо огляд авто спеціалістом). Обираємо найкращий варіант. Бронюємо авто, або ставимо ставку, яку попередньо з Вами узгодили.

📑 Приступаємо до викупу автомобіля та укладаємо ❗️ДОГОВІР❗️ на надання відповідних послуг із описом всіх сум і видатків.

💶 Клієнт (або наша компанія) оплачує вартість автомобіля на рахунок автосалону (аукціону) в Євро.

🚛 Ми оформляємо купівлю і всі потрібні супровідні документи. Замитнюємо авто в Європі. Зв’язуємось з брокером в Україні. Доставляємо Ваше авто автовозом та розмитнюємо його. Проводимо сертифікацію та реєстрацію автомобіля в адміністративних центрах від Вашого імені.

🚗 Вартість послуги “АВТО з ЄВРОПИ під КЛЮЧ” складає 1800 Євро і включає в себе ДОСТАВКУ З Німеччини в Тернопіль, замитнення в Європі, БРОКЕРСЬКІ послуги та митні комісії, оформлення всіх супровідних документів та СЕРТИФІКАЦІЮ. Ця сума оплачується вже при отриманні розмитненого автомобіля в м.Тернопіль.

💳 Платежі за розмитнення (акциз, мито, ПДВ), український облік – Ви оплачуєте в національній валюті (гривня) або валютою по курсу. Дані платежі оплачуються окремо і не входять в вартість послуги.

🛂 Послуга першої реєстрації в Україні без вашої присутності додатково вартує 100Є (по курсу)+ оплата податку пенсійного фонду (залежить від вартості авто від 3-5% від вартості авто) + послуги сервісного центру.

Ось приблизний перелік витрат на купівлю і розмитнення автомобіля з Німеччини купленого в диллера (або аукціоні) – вартість авто в Євро + комісія банку, послуга АВТО з ЄВРОПИ під КЛЮЧ,  розмитнення (пдв, мито, акциз ) + реєстрація в РСЦУ .

💲 Ми НЕ беремо комісійних за торг, як всі інші.

*авто купується на аукціонах в форматі “так як є” – тобто гарантувати, що авто не матиме скритих дефектів ми не можемо.

☑️ В вас залишились питання. Просимо описати їх МАКСИМАЛЬНО РОЗГОРНУТО і надіслати на наш TELEGRAM https://t.me/bestexpert_com_ua Наш номер 068 20 90 515