Огляд авто в м.Тернопіль, Хмельницький, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк та областях.

РАЗОВИЙ ОГЛЯД АВТОМОБІЛЯ

Командою спеціалістів проводиться огляд документів, кузова на пошкодження та ремонт, салону, двигуна на кпп, ходової частини, тест-драйв. Перевірка на підйомнику, розвал-сходження і тд за домовленістю. У випадку, коли замовник послуги не має змоги бути присутнім при огляді, він отримує фото та відео фіксацію стану авто, пошкоджень та висновків діагностики всіх блоків авто та акт огляду із повним переліком комплектації, стану та наших рекомендацій. Оплата за послугу проводиться в повному обсязі наперед (передоплата). Ми САМІ домовляємось із продавцем про день та час огляду.

Після узгодження із продавцем, замовник оплачує вартість огляду автомобіля. Якщо, автомобіль коштує до 20000 $ ціна огляду 1700грн (якщо понад 20000 $ – 2000 грн) + 5 грн за 1км з Тернополя до автомобіля і назад.

Тобто огляд автомобіля ціною 15000 $ у Луцьку вартуватиме 1700грн + 1750 грн (350км*5 грн).  Огляд автомобіля ціною 27000 $ у Львові вартуватиме 2000грн + 1300грн (260км*5 грн) Огляд в Тернополі 1700грн.

Оплата за послугу – попередня. Для точних розрахунків просимо надсилати приклади оголошення про продаж авто, які Вас цікавлять на 068 20 90 515 TELEGRAM. *Якщо нам завадив провести огляд продавець або покупець (ми домовились про огляд, приїхали, але продавець передумав, забув, не відповідає) ми повернтаємо 1000грн.

Пропонуємо послугу “Звіт для продавця“. В комплексну перевірку входить:

  1. Перевірка стану кузова (оригінальність лако-фарбового покриття, наявність чи відсутність ДТП та інших пошкоджень).
  2. Огляд документів, салону, двигуна, КПП, ходової частини та тест-драйв.
  3. Комп’ютерна діагностика автомобіля сучасними діагностичними приладами.
  4. У результаті Ви отримаєте повноцінний звіт про стан автомобіля у вигляді фото та відео матеріалу. Даною інформацією будете володіти лише Ви та зможете ділитися нею із потенційними покупцями.

Дана послуга допоможе Вам :

  • швидко продати автомобіль ;
  • впевнитись у стані свого автомобіля та його реальній ринковій вартості;
  • захистити себе від недобросовісних покупців, які вказують на неіснуючі проблеми Вашого авто та пробують обдурити Вас та “збити” ціну;

ПІДБІР ПІД КЛЮЧ

Включає в себе огляди 5 автомобілів ОДНІЄЇ МОДЕЛІ ТА МАРКИ спеціалістами в суміжних до тернопільської області областях та м. Тернопіль включаючи витрати на всі транспортні витрати. В порівнянні із поодинокими оглядами ви ЕКОНОМИТЕ до 30%. Вартість підбору автомобіля ціною до 20000$ під ключ становить 12000 грн. Вартість підбору автомобіля ціною більше 20000$ під ключ становить 14000 грн.

Ми разом із вами формуємо технічне завдання із Вашими вподобаннями, щодо потрібного автомобіля. Формуємо перелік авто для оглядів. Після узгодження переліку машин ви проводите оплату за послугу у повному обсязі. Проводимо телефонні перемовити перед виїздом на огляд із продавцями. Відсікаємо не добросовісних продавців. Проводиться огляд документів, кузова на пошкодження та ремонт, салону, двигуна та кпп, ходової частини, тест-драйв, фото та відео фіксацію стану авто, пошкоджень та висновків діагностики всіх блоків авто. Перевірка на підйомнику, розвал-сходження і тд за домовленістю. Перевіряємо сервісну історію через офіційного дилера (відкриті бази, сервіси і тд). Протягом всього процесу підбору Ви будете отримувати свіжу інформацію по кожному оглянутому автомобілю. Після закінчення процесу підбору, клієнт отримує рекомендаційний висновок про найкраще авто із всіх оглянутих у формі звіту і акту огляду. Замовник завжди може призупинити підбір і обрати варіант із вже оглянутих. Ми не приймаємо участі у торгах за авто, щоб виключити корупційну складову процесу. Оплачуємо завдаток за авто, за згодою замовника. Допомагаємо із переоформленням ІДЕАЛЬНОГО автомобіля. Для точних розрахунків просимо надсилати приклади оголошення про продаж авто, які Вас цікавлять на 068 20 90 515 TELEGRAM.

СПЕЦІАЛІСТ НА ДЕНЬ

Включає в себе огляди автомобілів НА АВТОРИНКАХ спеціалістами в м.Тернопіль, м.Хмельницький, м.Львів, м.Рівне, м.Івано-Франківськ, м.Чернівці, м.Луцьк. Проводиться огляд документів, кузова на пошкодження та ремонт, салону, двигуна на кпп, ходової частини, компютерна діагностика всіх блоків авто, ПЕРЕВІРКА ОРИГІНАЛЬНОСТІ ПРОБІГУ, тест-драйв. Оплата за послугу проводиться в повному обсязі наперед (передоплата). Замовник оплачує вартість послуги 5000грн (за 1 день на 1 авторинку) + 5 грн за 1км з Тернополя до авторинку і назад.

Тобто огляд на авторинку м. Луцьк буде коштувати 5000грн + 1750 грн (350км*5грн).  Огляди на авторинку в Тернополі 5000грн. Для точних розрахунків просимо надсилати дати і місто знаходження АВТОРИНКУ на 068 20 90 515 TELEGRAM.

Вас зацікавила послуга “підбір авто під ключ”? Прошу Вас заповнити дану форму.
➡️➡️ https://forms.gle/UF8DHPbxhtuDB7w4A ⬅️⬅️
Нам необхідно дізнатись більше інформації про авто, яке Вам потрібно. Ми все проаналізуємо і ви отримаєте відповідь щодо можливості виконання Вашого замовлення.

!!! ПРИКЛАДИ ЗВІТІВ !!!