Автопідбір Тернопіль, Хмельницький, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк.

РАЗОВИЙ ОГЛЯД АВТОМОБІЛЯ

Проводиться огляд документів, кузова на пошкодження та ремонт, салону, двигуна на кпп, ходової частини, тест-драйв. Перевірка на підйомнику, розвал-сходження і тд за домовленістю. У випадку, коли замовник послуги не має змоги бути присутнім при огляді, він отримує фото та відео фіксацію стану авто, пошкоджень та висновків діагностики всіх блоків авто та акт огляду із повним переліком комплектації, стану та наших рекомендацій. Оплата за послугу проводиться в повному обсязі наперед (передоплата). Ми САМІ домовляємось із продавцем про день та час огляду.

Після узгодження із продавцем, замовник оплачує вартість огляду автомобіля. Якщо, автомобіль коштує до 20000 $ ціна огляду 1700грн (якщо понад 20000 $ – 2000 грн) + 3грн за 1км з Тернополя до автомобіля і назад.

Тобто огляд автомобіля ціною 15000 $ у Луцьку вартуватиме 1700грн + 1020грн (340км*3грн).  Огляд автомобіля ціною 27000 $ у Львові вартуватиме 2000грн + 780грн (260км*3грн) Огляд в Тернополі 1700грн.

Оплата за послугу – попередня. Для точних розрахунків просимо надсилати приклади оголошення про продаж авто, які Вас цікавлять на 068 20 90 515 TELEGRAM. *Якщо нам завадив провести огляд продавець або покупець (ми домовились про огляд, приїхали, але продавець передумав, забув, не відповідає) ми повернтаємо 1000грн.

ПІДБІР ПІД КЛЮЧ

Включає в себе огляди 5 автомобілів ОДНІЄЇ МОДЕЛІ ТА МАРКИ в суміжних до тернопільської області областях та м. Тернопіль включаючи витрати на всі транспортні витрати. В порівнянні із поодинокими оглядами ви ЕКОНОМИТЕ до 30%. Вартість підбору автомобіля ціною до 20000$ під ключ становить 11000 грн. Вартість підбору автомобіля ціною більше 20000$ під ключ становить 13000 грн.

Ми разом із вами формуємо технічне завдання із Вашими вподобаннями, щодо потрібного автомобіля. Формуємо перелік авто для оглядів. Після узгодження переліку машин ви проводите оплату за послугу у повному обсязі. Проводимо телефонні перемовити перед виїздом на огляд із продавцями. Відсікаємо не добросовісних продавців. Проводиться огляд документів, кузова на пошкодження та ремонт, салону, двигуна та кпп, ходової частини, тест-драйв, фото та відео фіксацію стану авто, пошкоджень та висновків діагностики всіх блоків авто. Перевірка на підйомнику, розвал-сходження і тд за домовленістю. Перевіряємо сервісну історію через офіційного дилера (відкриті бази, сервіси і тд). Протягом всього процесу підбору Ви будете отримувати свіжу інформацію по кожному оглянутому автомобілю. Після закінчення процесу підбору, клієнт отримує рекомендаційний висновок про найкраще авто із всіх оглянутих у формі звіту і акту огляду. Замовник завжди може призупинити підбір і обрати варіант із вже оглянутих. Ми не приймаємо участі у торгах за авто, щоб виключити корупційну складову процесу. Оплачуємо завдаток за авто, за згодою замовника. Допомагаємо із переоформленням ІДЕАЛЬНОГО автомобіля. Для точних розрахунків просимо надсилати приклади оголошення про продаж авто, які Вас цікавлять на 068 20 90 515 TELEGRAM.

СПЕЦІАЛІСТ НА ДЕНЬ

Включає в себе огляди автомобілів НА АВТОРИНКАХ в м.Тернопіль, м.Хмельницький, м.Львів, м.Рівне, м.Івано-Франківськ, м.Чернівці, м.Луцьк. Проводиться огляд документів, кузова на пошкодження та ремонт, салону, двигуна на кпп, ходової частини, компютерна діагностика всіх блоків авто, ПЕРЕВІРКА ОРИГІНАЛЬНОСТІ ПРОБІГУ, тест-драйв. Оплата за послугу проводиться в повному обсязі наперед (передоплата). Замовник оплачує вартість послуги 5000грн (за 1 день на 1 авторинку) + 3грн за 1км з Тернополя до авторинку і назад.

Тобто огляд на авторинку м. Луцьк буде коштувати 5000грн + 1050грн (340км*3грн).  Огляди на авторинку в Тернополі 5000грн. Для точних розрахунків просимо надсилати дати і місто знаходження АВТОРИНКУ на 068 20 90 515 TELEGRAM.

Добрий день. Вас зацікавила послуга “підбір авто під ключ”? Прошу Вас заповнити дану форму.
➡️➡️ https://forms.gle/UF8DHPbxhtuDB7w4A ⬅️⬅️
Нам необхідно дізнатись більше інформації про авто, яке Вам потрібно. Ми все проаналізуємо і ви отримаєте відповідь щодо можливості виконання Вашого замовлення.

Оплата послуг

Оплата картою через liqpay (Приват24).
https://www.liqpay.ua/uk/checkout/card/bestexpertcomua

або відбувається через виставлення інвойсу на E-mail через LiqPay

ПРИКЛАДИ ЗВІТІВ