!!!! ЗАМОВЛЕННЯ НА АВТО З НІМЕЧЧИНИ З ОСОБИСТИМ ОГЛЯДОМ ТИМЧАСОВО ЗАКРИТО.
ДАТА ВІДНОВЛЕННЯ – НЕ ВІДОМА.

КУПИТИ, ДОСТАВИТИ, РОЗМИТНИТИ, СЕРТИФІКУВАТИ АВТО З НІМЕЧЧИНИ БЕЗ ОГЛЯДУ (ТІЛЬКИ ДОДАТКОВІ ФОТО ПРОДАВЦЯ, ПЕРЕВІРКА ТОВЩИНОМІРОМ І ПЕРЕВІРКА БО БАЗАХ ДАНИХ ОБСЛУГОВУВАННЯ) – МОЖЛИВО. !!!!

Ми можемо вибрати вам авто в НІМЕЧЧИНІ і доставити його в Україну, оформити всі документи та розмитнити його без Вашої присутності.

Як виглядає весь процес: за декілька днів перед виїздом, ми разом із вами, в Україні шукаємо варіанти, що вам підходять по бюджету. Дзвонимо, перевіряємо інформацію. Бронюємо авто. Проводимо огляд авто, документів. Клієнт оплачує вартість автомобіля на рахунок автосалону в Євро. Оформляємо купівлю і всі потрібні супровідні документи. Зв’язуємось з брокером в Україні. Клієнт оплачує  вартість розмитнення. Доставляємо авто в Україну (або до кордону) та розмитнюємо його. Реєстрацію автомобіля в адміністративних центрах клієн проводить самостійно.

Платежі за розмитнення (акциз, мито, ПДВ), послуги брокера, оцінку вартості, сертифікацію, облік – оплачує клієнт в національній валюті (гривня). Дані платежі оплачуються окремо і не входять в вартість послуги.

!!!!!!!! Приблизний перелік витрат на купівлю і розмитнення автомобіля з Німеччини – вартість авто ?Є, оформлення реєстраційних документів в Німеччині 250Є, заправка авто 50Є, послуга “Авто з Німеччини”, переліт-проживання-проїзди по Німеччині 300Є, сертифікат відповідності 100Є, послуги брокера 200Є,  розмитнення ?Є (пдв, мито, акциз) + реєстрація в МВС ?Є (3-5% від вартості). !!!!!!!

Ми працюємо тільки за умови ПОВНОЇ передоплати вартості послуги – 700Є.
Платіж не повертається у випадку Вашої відмови  від послуги.

Ми не беремо предоплат (завдатків) за авто. Повну вартість згідно рахунку оформленого в німецькому автосалоні, ви оплачуєте напряму автосалону в Німеччині через банківський переказ (комісія 0,5%). Це максимально прозоро і без ризиків.

Ми не беремо комісійних за торг, як всі інші.