Пропонуємо послугу, яка включає в себе консультації та допомогу в виборі авто за кордоном, його пригоні та розмитненні.
Їдемо разом та вибираємо для Вас найкращі варіанти в Німеччині.

ПОСЛУГА – “ЄВРОТУР ЗА АВТО В НІМЕЧЧИНУ”

Вартість послуги з організації вашої поїздки в Німеччину за авто, підготовки всіх документів, підбору, пошуку і перевірки стану автомобіля, оформленням всіх документів в Європі, допомоги із документообігом та розмитненням в Україні, є сталою –  —— за 1 машину. (тел +38 068 20 90 515)

Як виглядає весь процес: за декілька днів перед виїздом, ми разом із вами, в Україні шукаємо варіанти, що вам підходять по бюджету. Дзвонимо, перевіряємо інформацію, плануємо маршрут поїздки, організовуємо наш спільний трансфер (переліт), ночівлю і харчування в Німеччині. Проводимо огляд авто, документів. Оформляємо купівлю і всі потрібні супровідні документи. Зв’язуємось з брокером в Україні і оплачуємо приблизну вартість розмитнення. Існує 2 способи оплати розмитнення: віддалено через інтернет-банкінг (ПРИВАТ24) або доручити оплату близькій людині в Україні. Клієнт їде з повним пакетом документів в Україну самостійно. По приїзду додому, необхідно пред’явити автомобіль брокеру на митницю для встановлення остаточної вартості розмитнення, пройти сертифікацію та зареєструвати авто в сервісному центрі (МРЕО). Ми можемо розмитнити Ваше авто в Тернополі. Наші брокери допоможуть вам комфортно і дешево пройти весь процес розмитнення. Брокерські послуги оплачуються брокеру після розмитнення вашого автомобіля.

Загальні витрати на поїздку за авто, разом із нашими послугами, складають ПРИБЛИЗНО  1200€.  Тобто ——- за послугу + 300Є затрати на проїзд, проживання, харчування, та 200Є оформлення документів на АВТО та страхування його в Німеччині.

Ми допомагаємо (консультуємо) з документами, брокерами, платежами, сертифікацією, обліком  і т.д. Допомога включена в ціну послуги.

Платежі за розмитнення (акциз, мито, ПДВ), послуги брокера, оцінку вартості, сертифікацію, облік – оплачує клієнт в національній валюті (гривня).

Для поїздки в Європу потрібен закордонний паспорт з візою, або біометричний закордонний паспорт. Обов’язково потрібно придбати медичну страховку на термін поїздки.

Дати поїздок за авто обговорюються індивідуально.

Ми не беремо комісійних за торг, як всі інші.

ПОСЛУГА – “АВТО З НІМЕЧЧИНИ”

Ми можемо вибрати вам авто в НІМЕЧЧИНІ і доставити його в Україну, оформити всі документи та розмитнити його без Вашої присутності.

Як виглядає весь процес: за декілька днів перед виїздом, ми разом із вами, в Україні шукаємо варіанти, що вам підходять по бюджету. Дзвонимо, перевіряємо інформацію. Бронюємо авто. Проводимо огляд авто, документів. Клієнт оплачує вартість автомобіля на рахунок автосалону в Євро. Оформляємо купівлю і всі потрібні супровідні документи. Зв’язуємось з брокером в Україні. Клієнт оплачує  вартість розмитнення. Доставляємо авто в Україну (або до кордону) та розмитнюємо його. Реєстрацію автомобіля в адміністративних центрах клієнт проводить самостійно.

Платежі за розмитнення (акциз, мито, ПДВ), послуги брокера, оцінку вартості, сертифікацію, облік – оплачує клієнт в національній валюті (гривня).

Загальні витрати на послугу, пошуки, оформлення  документів, заправку та доставку авто складають ПРИБЛИЗНО  1200€. Тобто —— за послугу + 300Є затрати на проїзд, проживання, харчування, та 200Є оформлення документів на АВТО та страхування його в Німеччині. 

Ми не беремо пред оплат (завдатків) за авто. Повну вартість згідно документів ви оплачуєте напряму автосалону в Німеччині. Це максимально прозоро і без ризиків.

Ми не беремо комісійних за торг, як всі інші.

Послуга  “СУПРОВІД НА ВІДСТАНІ”

Якщо ви самі хочете поїхати за авто, але не знаєте, що і як – ми вам допоможемо. Ви отримуєте тривалу консультацію, щодо процесу РОЗМИТНЕННЯ, від моменту вибору автомобіля, його оформлення, до моменту реєстрації в Україні. Послуга вартує 100Є і включає в себе приклади всіх документів, контакти всіх інстанцій та брокерів.

Послуга “РОЗМИТНЕМО ЗА 400Є”

Включає в себе послуги “СУПРОВІД НА ВІДСТАНІ” + процес розмитнення.

Ви самі, але під нашим наглядом, купуєте авто в Європі, отримуєте професійну консультативну допомогу на всьому етапі, доставляєте авто в Тернопіль, а ми  розмитнимо ваше авто в Тернополі (послуги митниці і брокера включено в ціну).

Детальна інформація та ціни ТУТ