http://www.instagram.com/cars.bestexpert —   068-20-90-515 (TELEGRAM)  — http://facebook.com/bestexpertcomua

Саме популярне питання – скільки буде коштувати…….?

Відповідь – Заходимо на сайт MOBILE.DE, вибираємо згідно ваших потреб авто і комплектацію. Відкриваємо КАЛЬКУЛЯТОР РОЗМИТНЕННЯ. Вводимо дані авто і отримуємо його фінальну ціну в Україні. Все просто.

Основні відповіді на Ваші питання:

Наші послуги:

“КУПІВЛЯ АВТО З АУКЦІОНІВ”

“ЄВРОТУР ЗА АВТО В НІМЕЧЧИНУ” 

“АВТО З НІМЕЧЧИНИ”

“ОГЛЯД І ПІДБІР АВТОМОБІЛЯ В УКРАЇНІ”

“СУПРОВІД НА ВІДСТАНІ”

  1. Сайти, де шукати автомобілі (тільки Німеччина) – mobile.de, autoscout24.com.ua
  2. Вибачте, але ми НЕ ПРИГАНЯЄМО автомобілі до 14 року випуску і ціною менше 6000 євро в Німеччині.
  3. Калькулятор розмитнення легкового авто  —> ТУТ
  4. Приблизний перелік витрат на купівлю і розмитнення автомобіля з Німеччини – вартість авто ?Є, оформлення реєстраційних документів в Німеччині 250Є, заправка авто 50Є, послуга “Авто з Німеччини” , переліт-проживання-проїзди по Німеччині 300Є, сертифікат відповідності 100Є, послуги брокера 200Є, розмитнення ?Є (пдв, мито, акциз) + реєстрація в МВС ?Є (3-5% від вартості).
  5. Точний розрахунок ВАРТОСТІ авто на українській реєстрації можна зробити тільки по конкретному оголошенню, або копії технічного паспорта (свідоцтва про реєстрацію). Для розрахунків прошу надсилати посилання на оголошення на VIBER і повідомити область вашої реєстрації.
  6. Ми не беремо комісійних за торг, як інші.
  7. Оплата за автомобіль в Німеччині проводиться в ЄВРО. В поїздку ви повинні брати з собою готівку в еквіваленті – Brutto ціна + 1500Є, це з запасом на форс-мажорні випадки пов’язані із купівлею гуми, дисків, проблем із здоров’ям. Також можлива оплата за автомобіль через український банк (SWIFT платіж). Комісія банків в середньому 0.5 – 1% від суми.
  8. При купівлі автомобіля в оголошенні до якого вказано Brutto i Netto ціни, оплачується Brutto ціна, а різниця між ними (податок в 19%) повертається після реєстрації авто в Україні. Тобто Netto + податок= Brutto .  Відео про Netto i Brutto i податок. Якщо в оголошенні є тільки Brutto ціна, то повернення податку неможливе.  Ми надаємо послугу із повернення податку, за – 10% від суми податку, але мінімум 100Є.
  9. Вибачте, ми не відповідаємо на такі ЗАПИТАННЯ:
  • скільки буде коштувати ВІВАРО? Маю гроші, але не знаю що купити, що порадите? Скільки розмитнення за 1.6 дизель 12 року? Цікавить рено меган,  10—12рік, яка приблизна ціна? і тд